Digitální a ofsetový tisk 

Digitální a ofsetový tisk

Nabízíme široké možnosti tisků. 

Naším hlavním zaměřením je digitální tisk. Malonákladový tisk letáků, vizitek, plakátů, kalendářů a různých samolepících etiket od předvysekaných archů až po vaše originální tvary.

Jsme schopni také zajistit ofestový tisk, velkoplošný tisk, Flexo tisk (etikety do kotoučku, možnost TTR laku pro dotisk)

Nabízíme široké možnosti tisků. 

Naším hlavním zaměřením je digitální tisk. Malonákladový tisk letáků, vizitek, plakátů, kalendářů a různých samolepících etiket od předvysekaných archů až po vaše originální tvary.

Jsme schopni také zajistit ofestový tisk, velkoplošný tisk, Flexo tisk (etikety do kotoučku, možnost TTR laku pro dotisk)

Více

Digitální a ofsetový tisk 

Podkategorie

 • Vizitky

  Kvalitně zpracované vizitky je určeny k předání základních informací a především kontaktu na Vaši osobu nebo firmu, kterou reprezentujete osobním jednáním. Při různých poradách, jednáních, konferencích a na veletrzích můžete během dne předat mnoho vizitek. Záleží na tom, aby Vaše vizitka zaujala a nezanikla.

  I jednoduchá vizitka zaujme! Rádi Vám poradíme s tvorbou vizitky, grafickým návrhem a zajistíme kompletní tisk vizitek. Pokud hledáte inspiraci pro grafický návrh vizitky, můžete si vybrat z předpřipravených šablon (připravujeme).

 • Letáky a Plakáty

  rychlé dodání - nízké ceny - špičkový tisk - Letáků, PF přání, voucherů, pozvánek atd.

  Objednejte si tiskoviny rychle a jednoduše online! Stačí zvolit formát letáku, druh papíru, potřebné množství ks a nahrát tisková data (tiskové pdf, .ai, eps, psd). Letáky, plakáty, pozvánky, PF další Vám budou následně vytištěny v co nejvyšší možné kvalitě! Navíc vám tisková data zdarma zkontrolujeme a v případě nedostatků vás budeme neprodleně kontaktovat.

  Pokud budete potřebovat připravit grafický návrh, rádi Vám jej zhotovíme. Máme k dispozici vždy nejmodernější grafický software, tak i  velmi rychlý a spolehlivý hardware.

 • Skládané letáky

  Vícestránkový leták k rozevření a listování - více místa pro vaše reklamní sdelení. Skládané letáky lze objednávat v běžných rozměrech, ale umíme skládat i atypické formáty papírů až do rozměsu 330x480mm. Ať se již jedná o jednoduchý středový lom, zavinutý lom, soubežný nebo oltárový lom.

 • Poukazy a pohledy
 • Samolepky a Etikety

  Možnost tisku na předvysekané archy o velikosti A4 nebo možnost vlastních tvarů a velikostí samolepek a etiket.

  Možnost tisku jak na archy, tak i do kotoučku (Flexo, digitální tisk)

  Kalkulace etiket na kotoučku a jiné tvary na info@absolutnoweb.eu nebo tel.: 731 078 501

 • Kalendáře

  Nástěnné kalendáře: Formáty: A5, A4, A3. Rozsah: 13 listů Provedení: české a univerzální kalendárium, vyznačení víkendů a státních svátků (ČR). Řada barevných provedení. Listy kalendáře jsou spojeny dvojitou kovovou spirálou. Pro vytvoření nástěnného kalendáře Vám bude stačit 13, 28 nebo 54 fotografií.

  Stolní kalendáře: Formáty: A6, A5, A4 a 300x140mm. Rozsah: 13-27 listů Provedení: české a univerzální kalendárium, vyznačení víkendů a státních svátků (ČR). Řada barevných provedení. Listy kalendáře jsou spojeny dvojitou kovovou spirálou. Pro vytvoření stolního kalendáře Vám bude stačit 13, 28 nebo 54 fotografií.

 • Katalogy a Brožůry

  Katalog nebo brožura je často nejdůležitějším prodejním nástrojem Vaší firmy nebo organizace. 
  Proto je kvalitní tisk katalogů a brožur a jejich knihařské zpracování velmi důležité.


  Garantujeme kvalitu provedení a barevnost tisku.

 • Poznámkové bloky
 • Ostatní

  Jedná se o vazbu dokumentů plastovým hřbetem, nejčastěji je zepředu opatřená čirou folií a zezadu tvrdým kartonem.

  Jde o nejpoužívanější druh vazby dokumentů.

  Pro elegantnější a kvalitnější zpracování doporučujeme kovovou drátěnnou vazbu.

 • Fotoobrazy - Plátno...

  Fotografie na plátně je vytištěná ve vysoké kvalitě a autentických barvách, proto patří mezi oblíbené dárky. Plátno je natažené na kvalitním dřevěném klínovém rámu.

  Velikost obrazu si můžete vybrat dle svého uvážení z naší široké nabídky a to až do formátu 100 x 200 cm.

 • Fotokniha z vlastních...

  Velmi kvalitní digitálně tištěné fotoknihy nabízíme v několika velikostech a typech. Fotoknihu lze vyrobit jako klasickou knihu s pevnou vazbou (nití šitá vazba V8, pevné desky) nebo časopisovou vazbou (sešitová vazba V1, šitá dvěmi skobami).

  Doba zpracování se pohybuje okolo 2 pracovních dní.

na stránku
Zobrazit 1 - 30 z 82 produktů
Zobrazit 1 - 30 z 82 produktů