Výroba razítek 

Výroba razítek

Věděli jste, že ...

razítka nemusí být jen hranatá či jednobarevná

ano, umíme dodávat i více barevná razítka a to i v kombinaci statického textu a menící se části, např. datumu.

samotné razítko nestačí

ano, aby vám dorazilo razítko, které lze ihned použít, je třeba k razítku mít také štoček (tiskovou desku) a popř. polštářek, který je součástí b...

Věděli jste, že ...

razítka nemusí být jen hranatá či jednobarevná

ano, umíme dodávat i více barevná razítka a to i v kombinaci statického textu a menící se části, např. datumu.

samotné razítko nestačí

ano, aby vám dorazilo razítko, které lze ihned použít, je třeba k razítku mít také štoček (tiskovou desku) a popř. polštářek, který je součástí balení jen v černé barvě.

 • Expedujeme do 24 hodin

  Doručení zpravidla do 48hodin

 • Nevíte si rady

  Pokud potřebuje poradit s volbou správného razítka a jeho příslušenství, rádi vám pomůžeme

Více

Výroba razítek 

Podkategorie

 • Printer Line

  Produktová řada Printer Line nabízí kompletní výběr velikostí samobarvících razítek od malých a praktických až po velká a velkorysá. Nejširší sortiment formátů od kulatých až po oválné a dokonce i trojúhelníkové.

  Vyrobeno z vysoce kvalitních materiálů pro spolehlivé, pravidelné a pohodlné použití.

 • Profesionální razítka

  Extrémně spolehlivá značící zařízení

  Široký sortiment pro každé použití: od robustní řady Classic Line a Expert Line pro náročné každodenní použití až po lehké stativy řady Offi ce Line.

  Expert Line: ocel zaručuje kvalitu a stabilitu - minimální obsah čisté oceli 80%. Zakrytí pásků umožňuje čistou manipulaci. Indexové okénko pro znázornění otisku nabízí prostor pro další osobní údaje. Jednoduchá výměna polštářků. EXPERT LINE: s antibakteriální ochranou. CLASSIC LINE: s antibakteriální ochranou

 • Pásková razítka
  Tradice a zaručená kvalita 

  Tradiční razítka s profilovanými pásky pro použití se separátními razítkovacími poduškami. K dispozici  jako datumová nebo číslovací razítka.

  Ekonomická a funkční - k dispoziciřada různýchvelikostí razíteki znakůRobustní kovová konstrukce zaručuje u páskových razítek dlouhodobou životnost. U většiny modelů  jsou k dispozici speciální znaky. Ergonomické provedení rukojeti pro komfortní manipulaci

 • Příslušenství k razítkům

  Kvalitní díly, které dělají rozdíl

  COLOP náhradní polštářky jsou vyvinuty a vyráběny speciálně pro COLOP samobarvící razítka - perfektní kombinace pro perfekní otisky.

  Čistější a jednodušší výměna náhradního polštářku. Ostré a čisté otisky pouze s originálním COLOP polštářkem. K dispozici v 5 standardních barvách. Vysoká kvalita použité barvy.

 • D-I-Y Razítka k...

  Sortiment razítek COLOP k vlastnímu sestavení textu spojuje přednosti samobarvících razítek s možností vytvoření vlastního textu.

  Razítka k vlastnímu sestavení textu jsou dodávána nejen jako typická razítka pro kancelář, ale také jeko mobilní kapesní razítka.

  • Snadné nastavení vlastního textu pomocí pinzety
  • Text lze kdykoliv libovolně měnit
  • S piktogramy a symboly - vždy o krok napřed
na stránku
Zobrazit 1 - 30 z 229 produktů
Zobrazit 1 - 30 z 229 produktů