Napsali o nás

Ověřený zákazník
5 5 5 5 5
Díky moc za rychlé vyhotovení letáčků a kvalitní tisk. Ocenila jsem vstřícné jednání a také nízkou cenu. Takže jsem už ABSOLUTNOWEB doporučila dál :)

2020-09-27

Ověřený zákazník
5 5 5 5 5
Dobrá kvalita Rychle dodání Ochotnost

2020-09-2

Ověřený zákazník
5 5 5 5 5
Vše v pořádku. I nestandardní prosbu vyřešili i s poštou do týdne. Fér obchod, nakoupila bych znovu.

2020-08-24

Ověřený zákazník
5 5 5 5 5
Velmi rychlé jednání Vstřícnost s úpravou grafiky, navíc téměř okamžitá odezva Rychlost a cena

2020-07-15

Ověřený zákazník
5 5 5 5 5
nakupoval jsem poprvé

2020-07-11

Tvorba www stránek & e-shopů

 

Nabízíme jak tvorbu rozsáhlých www stránek včetně administračního systému, tak i tvorbou menších prezentací pro malé společnosti či tvorbou www stránek pro čistě osobní využití. Zabýváme se tvorbou administračních systémů, e-shopu, portálů, katalogů ale i jednoduchých www stránek. Internetové stránky vytváříme vždy na míru dle přestav zákazníka k jeho maximální spokojenosti.

Vývoj námi zpracovávaných www stránek a nejen www stránek může každý zákazník sledovat přímo prostřednictvím našeho webu po přihlášení do sekce Rozpracované zakázky. To zajišťuje maximální pohodlí pro zákazníka, snadnější a efektivnější spolupráci.
Námi vytvořené www stránky splňují standarty HTML či XHTML, což zajišťuje shodné zobrazení ve všech webových prohlížečích.

Při tvorbě www stránek samozřejmě dbáme na základní SEO optimalizaci. Provádíme tvorbu www stránek v souladu s požadavky internetových vyhledávačů.

 

Postup při tvorbě www stránek

 

 • Stanovení nároků zákazníka na funkčnost, vlastnosti a vzhled www stránek

 • Sestavení cenové kalkulace

 • Navrhnutí grafického vzhledu a struktury www stránek

 • Vytvoření webové šablony

 • Naplnění obsahu www stránek

 • Korektura zákazníkem textů a funkčnosti www stránek

   

Možnosti výběru tvorby www stránek

 

 • Statické webové stránky

  Tvorba jednoduchých statických www stránek je vhodným řešením především pro firemní webové prezentace, kde se nepředpokládají časté změny v obsahu a kde údržbu obsahu Vašich www stránek zajistíme my.

  Počet podstran nemá vliv na celkovou cenu webdesignu, pokud se rapidně nemění jejich vzhled

 • Responzivní web

  Responzivní webdesign je pojem, se kterým přišel americký programátor Ethan Marcotte ve stejnojmenném článku na blogu A LIST Apart…
  Jedná se o způsob stylování HTML dokumentu, které zaručí, že zobrazení stránky bude optimalizováno pro všechny druhy nejrůznějších zařízení (mobily, notebooky, netbooky, tablety atd.). Především díky vlastnosti Media Queries, která je zahrnuta ve specifikaci CSS3, lze rozpoznat vlastnosti zařízení, na kterém je stránka prohlížena a přizpůsobit tak samotnou stránku a její obsah.

 • Administrační systém

  Tvorba www stránek s administračním systémem je vhodné zejména pro zákazníy, kteří si chtějí obsah webu spravovat sami. Správa webu probíhá prostřednictvím administračního systému, který je připravován vždy na míru dané prezentaci což ulehčuje orientaci a práci v systému. 
  Díky tomuto systému nebudete při aktualizaci na nikom závislí a budete mít možnost si obsah měnit dle Vašich potřeb.

  Zde se cena odvíjí převážně od technické specifikace, kde si zákazník sám určí co vše si chce sám spravovat. Samozřejmostí je i možnost dodatečného rozšiřování administračního systému.

  V případě potřeby jsme schopni web připravit také na Open Source systémech dle vašich požadavků.

 • Aktualizace a redesign www stránek

  Pro ty z Vás, jež již máte své www stránky a nejste spokojeni s jejich vzhledem, funkčností či obsahem, nabízíme možnost úpravy nebo celkové obnovy Vaší webové prezentace. 

  Aktualizace také nabízí možnost zabudování administračního systému do Vaší stávající webové prezentace.

 

Tvorba e-shopů

 

 • Moderní a osvědčená aplikace s ohledem na komfort a maximální úspěšnost prodeje

  Využíváme světově nejúspěšnější jádro e-shopového systému postaveného na Open Source licenci.

 • Možnost napojení na účetní systém a systém dopravců

  Internetový obchod propojíme s ekonomickým či účetním systémem. Propojení lze také provést se systémem vašeho dopravce a hromadně takto objednávat svozy a vytvářet štítky.Díky automatizovanému propojení dat usnadníme a zefektivníme vaši práci a vy se tak můžete více věnovat svým zákazníkům. 

 • Široké možnosti rozšíření funkcí a úpravy vzhledů 

  Námi používaný e-shopový systém je natolik kopmatibilní a přizpůsobitelný, že vyjde každému zákazníkovi maximálně vstříc napříč všemi podnikatelskými aktivitami.

 • Přehledná skladová evidence, zákaznický servis a statistiky přístupů a prodeje

  The warranty begins on the date of purchase on the purchase receipt. In case the purchase receipt is not provided, the warranty period is considered to have started 6 months after the date of manufacturing on the product or as derived from the serial number of the product.

 • Možnost implementace online platební brány

  Ve standardní nabídce najdete platbu převodem, dobírkou a hotově. Tento základ vám libovolně rozšíříme o platby kartami, splátkový prodej, e-peněženky, platební agregátory apod. Sledujeme trendy a v nabídce máme vždy aktuální portfolio platebních metod.

 • Seo optimalizace na velmi vysoké úrovni

  Díky čistotě a validitě kódu dokonalý základ pro práci s optimalizací obchodu pro fulltextové vyhledavače. V administraci e-shopu najdete řadu možností, jak pracovat s META tagy, čistými URL adresami, Sitemapou apod. Možnost rozšíření o moduly podporující vyhledávače a srovnávače jako jsou zbozi.cz nebo heureka.cz

 • Správa několika e-shopů v jedné administraci a možnost propojení jednotlivých eshopů

  Provozujete více internetových obchodů? Zefektivněte jejich provoz pomocí multidoménovosti tak, aby byla jejich správa soustředěna do jedné společné administrace. Multidoménovost vám navíc umožňuje provozovat s jednou licencí více e-shopů.

 • Disponujeme vlastním hostingem

  Spolu s profesionálním řešením internetového obchodu zajišťujeme také profesionální webhosting, kde máme ideálně nastaveny a odladěny naše servery. Kromě spolehlivého, rychlého a bezpečného webhostingu zajišťujeme také mailhosting a správu domén. Nicméně, hostování aplikace na našich serverech není podmínkou.

 • Zaškolení ovládání administračního prostředí

  Ke každému projektu je zdarma poskytováno školení administrace a ovládání e-shopu. 

 

SEO optimalizace

 

Nedílnou a však často opomíjenou součástí moderních a účelných www stránek je také SEO optimalizace (optimalizace www stránek pro vyhledávače). 

Díky této technologii zajistíme aby Vaše stránky byly viditelné na předních pozicích po zadání klíčového slova do vyhledávače (Např. „seznam.cz“, „centrum. cz“ nebo „google.com“. ) a přivedly tak na Vaše internetové stránky nové zákazníky.