Grafické práce & DTP příprava

Zpracováváme také grafické podklady, tvoříme loga či celé firemní identity, nejen pro potřebu využití na www stránkách, ale také připravujeme grafické podklady pro tiskovou výrobu včetně zajištění digitálních nátisků pro tiskové stroje dle nejnovějších ISO norem.

Kromě zpracování grafických návrhů zajišťujeme také tisk reklamních letáků, vizitek, samolepek a hlavičkových papírů včetně dalších tiskovin na našem vlastním tiskovém stroji Konica Minolta C6000L s velkou škálou dokončování a zušlechťování tiskovin.

Máme již téměř 10let praxe s přípravou a realizací tiskovin napříč celým tiskovým spektrem. (Digitální tisk, Ofsetový tisk, flexo tisk i síto tisk).

Tvorba loga a firemní identity

Nejen webdesign je součástí firemní prezentace a proto nabízíme vytvoření kompletního grafické řešení. Vytvoření firemní identity zahrnuje tvorbu originálního loga a sjednocení veškerých tiskovin jako jsou vizitky, hlavičkový papír, trička a všechny ostatní reklamní předměty s www stránkami a vytvořením grafického manuálu s popisem veškerých variant použití.

Tvorba a tisk reklamních tiskovin a obalů

Jsme schopni připravit zakázku již od samotné přípravy grafických podkladů až po realizaci samotného tisku. Zabýváme se digitálním tiskem, ofsetovým tiskem, tak i flexotiskem pro tisk samolepících etiket či různých obalovin.

Reference

Velvet home

Snímek obrazovky 2017-05-04 v 9-26-01.Snímek obrazovky 2017-05-04 v 9-26-49.

Techneco Praha s.r.o.

Taneční škola STARLET

Ostatní