Napsali o nás

Ověřený zákazník
5 5 5 5 5
rychlost dodání, dobrá komunikace

2020-06-1

Ověřený zákazník
5 5 5 5 5
super servis, ochota osobního dodání zboží, rychlost zpracování zakázky

2020-06-2

Ověřený zákazník
5 5 5 5 5
Vše bez problémů, tak jak má být :) Děkuju! Výroba razítka intuitivní, spousta možností, barev, velikostí...

2020-06-1

Ověřený zákazník
5 5 5 5 5
Naprosto perfektní a rychle dodaný produkt. Všem vřele doporučuji a už budu objednavat jen zde.

2020-02-15

Ověřený zákazník
5 5 5 5 5
Rychlost, a vše dle dohody.

2020-01-20

O nás

 

Dbáme na maximální kvalitu nabízených produktů a Vaši spokojenost 

 

Jsme společnost, která se již více než osm let zabývá přípravou dat pro tiskové stroje, tvorbou www stránek a internetového softwaru. Vyrábíme razítka a realizujeme tisk etiket a reklamních materiálů.

Nabízíme tisk reklamních letáků, vizitek, poukazů, formulářů, tiskopisů, dopisních obálek, jídelních lístků, brožur, oběžníků, plakátů a katalogů.

Máme k dispozici vlastní tiskový stroj Konica minolta bizhub PRO C1060L osazený maximem výstupních modulů, který umí tisknou jak černobílé, tak i plnobarevné zakázky s možností oboustranného tisku. Lze nastavit barevnost dle vašich požadavků, vzorků, atd… (garance barevné stálosti při opakovaných zakázkách).

Dále nabízíme tvorbu rozsáhlých www stránek včetně administračního systému, tak i tvorbu menších prezentací pro malé společnosti či tvorbou www stránek pro čistě osobní využití. Zabýváme se tvorbou administračních systémů, e-shopů, portálů, katalogů, ale i jednoduchých www stránek. Internetové stránky vytváříme vždy na míru dle přestav zákazníka k jeho maximální spokojenosti.

Zpracováváme grafické podklady, tvoříme loga či celé firemní identity, nejen pro potřebu využití na www stránkách, ale také připravujeme grafické podklady pro tiskovou výrobu dle nejnovějších ISO norem.

Vlastníme legální nejmodernější softwarová řešení společnosti Adobe, díky čemuž jsme schopni rychle a efektivně zpracovávat veškeré zakázky.

Nabízíme razítka společnosti COLOP, výrobu tiskových desek (štočků) a příslušenství k razítkům. Vyrábíme nejkvalitnější tiskové štočky na českém trhu a přitom jsme schopni udržet také nízké ceny. Garantujeme dlouhodobou výdržnost tiskové deky a nejnižší cenu na trhu.


 

 • 1500 Dostupných produktů
 • 81% vracejících se zákazníků
 • 10 let Zkušeností

 

Proč nakoupit u nás?

 

 • Neustále rostoucí nabídka

  Nepodařilo se vám nalézt v našem obchodě produkt nebo službu, o kterou by jste měli zájem. Kontaktujte nás, rádi s Vámi probereme naše možnosti a jistě nalezneme společné řešení. Neustále rozšiřujeme a doplňujeme nabízené produkty a služby.

 • Doručení po celé České republice

  Nabízíme široké spektrum dopravy objednaného zboží či služeb, které zajišťují naši partneři jako je Česká pošta, DPD, GLS, Intime nebo náš vlastní závoz či možnost osobních odběrů.

 • Vysoká kvalita nabízených služeb a produktů

  Disponujeme vlastními moderními technologiemi, které nám umožňují držet krok s předními výrobci a dodavateli služeb a produktů z polygrafické oblasti.

 

Náš tým

 

ABSOLUTNOWEB s.r.o.

Hřebeč, Palackého 123, PSČ 273 45

IČ: 088 46 481, DIČ: CZ08846481

Jsme plátci DPH (od 18.02.2020)